Utlysning studiebesøk og hospitering 2022

2.2.2022

Koronarestriksjonene lettes så smått i land etter land, og vi håper snart igjen å kunne ønske våre medlemmer velkommen til Osloregionens Europakontor i Brussel. Allerede nå kan du begynne planleggingen og søke om hospitering og studiebesøk til Brussel for 2022, men med et forbehold om at besøket lar seg gjennomføre grunnet pandemien.

Utlysning studiebesøk

Et studiebesøk til Brussel gir muligheten til å bli oppdatert på hva som pågår i EU, hvilke muligheter som finnes gjennom EUs programmer og komme i kontakt med relevante samarbeidspartnere. Osloregionens Europakontor tilbyr hvert semester avdelinger og enheter ved våre medlemsorganisasjoner muligheten til å besøke Brussel med skreddersydde program. Det er mulig å komme på studiebesøk til Brussel gjennom store deler av året, fra 1. februar til 30. juni, og fra 1. september til 15. desember. Søknadsfrist: fortløpende.

Les hele utlysningen her.

Utlysning hospitering

Osloregionens Europakontor tilbyr hospiteringsmuligheter i Brussel for ansatte og politikere fra våre medlemmer. Vi kan motta hospitanter gjennom store deler av året, fra 1. februar – 30. juni, og fra 1. september – 15. desember. Lengden på hospiteringsperioden avklares med egen arbeidsgiver.

Les hele utlysningen her.

Søknadsskjema for studiebesøk finner du her.

Du finner også informasjon om studiebesøk og hospitering på vår hjemmeside.

MELD DEG PÅ VÅRT NYHETSBREV

Kontakt

Direktør – Gunnar Selvik 
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
+32 (0) 460 94 1393

Email: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Brussel

Nordic House, Brussel
Rue du Luxembourg 3 / 5
1000 Brussel

 

Oslo

Mesh, Oslo
Tordenskiolds gate 2
0160 Oslo

 

© 2021 All rights reserved.